को हुन् सोनिका रोकायसंगै पानीभित्रै यस्तो मस्ती गर्ने यी युवक ? ( भिडियो हेर्नुस्

को हुन् सोनिका रोकायसंगै पानीभित्रै यस्तो मस्ती गर्ने यी युवक ? ( भिडियो हेर्नुस्

सोनिका रोकायले नदीमा पौडि खेलिरहेको एक भिडियो आफ्नो युट्युव च्यानलमा राखेकी छिन् । उनीसँग अर्का एक युवा पनि म,स्ती गरिरहेका देखिन्छन् । ती युवालाई उनले आदित्य भनेर चिनाएकी छिन् ।

सोनिकाले उक्त भिडियो आफ्नै बझाङस्थित गाउँको रहेको बताएकी छिन् । उनले भिडियो देखिएका अन्य युवा युवती र बालबालिका रोकाय फ्यामिलीको भएको बताएकी छिन् । उक्त भिडियोमा आदित्यसँग उनले पानी भित्र र बाहिर म,स्ती गरिरहेको देख्न सकिन्छ ।

काठमाडौका सडकमा वाउ नेपाल भन्दै दुई अर्थी शब्द दिने कुरा गर्दै हि,ड्ने सोनिका रोकाय पछिल्लो समय भने पुरै परिवर्तन भएकी छन् । उनी सामाजिक स,ञ्जालमा निकै चर्चित छन् । उनी पहिलो लकडाउन सुरु हुनासाथ आफ्नो गृ,हजिल्ला बझाङ पुगेकी थिइन् ।

कलाकार, युट्युवर रोकाय अहिले आफ्नो जन्मथलो बझाङवाट अनौठा भिडियो सार्वजनिक गरिरहेकी छन् । को रोनाको जोखिम बढेसंगै मुलुकभर जारी भएको लकडाउनकाबीच बझाङ गएकी रोकाय अहिले पनि उतै समय विताउँदै गाउँले परिवेशका भिडियो सार्वजनिक गर्दै छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *