बधाइ छ ! रबि लामिछाने र निकिता पौडेल बिच बिवाह

बधाइ छ ! रबि लामिछाने र निकिता पौडेल बिच बिवाह

सञ्चारकर्मी रवी लामिछाने शुक्रबार परम्परागत रुपमा वैवाहिक बन्धनमा बाँधिएका छन् केहि समय अघि नै काठमाण्डौ जिल्ला अदालतमा गएर कानुनी रुपमा विवाह दर्ता गराईसके का उनीहरुले आज परम्प रागत रुपमा वैवाहिक बन्धनमा बाँधिएका हुन् । उनले आज शुक्रबार नगरकोटको होटल मिष्टिक माउन्टेनमा परिवारका सदस्य र आफन्तको उप स्थितिमा विवाह गर्दैछन् ।पारिवारिक स्रोतका अनुसार रविले विवाहमा परिवारका सदस्य र आफन्तलाई मात्र बोलाएका छन् ।विवाहको कार्यक्रम गोप्य राखिएको छ।

उनले आज शुक्रबार नगरकोटको होटल मिष्टिक माउन्टेनमा परिवारका सदस्य र आफन्तको उप स्थितिमा विवाह गर्दैछन् ।पारिवारिक स्रोतका अनुसार रविले विवाहमा परिवारका सदस्य र आफन्तलाई मात्र बोलाएका छन् ।विवाहको कार्यक्रम गोप्य राखिएको छ।उनले गत माघ सात गते निकितासँग अदालती विवाह गरेका थिए। अदालती विवाह गरेपछि रविले लेखेका थिए यो हाम्रो नितान्त व्यक्तिगत जीवन हो। कसैको चर्चा आलोचना सुुझाव ब्याख्यामा हामी अटाउन सकेनौं भने हामीलाई माफ गर्नु होला । हाम्रो भोगाइ र तपाइँको सोचाइ नमिल्न सक्छ। हामी दुवैजना यो निर्णयबाट एक दमै खुशी छौं। र हामी सबैबाट हाम्रो सखद दाम्पत्य जीवनकोलागि शुभकामनाखद दाम्पत्य जीवनकोलागि शुभकामना।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *