प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली: राष्ट्रवाद देखाउन मात्र नक्सा जारी गरेको होइन

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली: राष्ट्रवाद देखाउन मात्र नक्सा जारी गरेको होइन

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिम्पियाधुरा सहितको नेपाली नक्सा नेपाली भूमि फिर्ता ल्याउनकै लागि जारी गरिएको बताएका छन् ।प्रतिनिधिसभामा मंगलबार नीति तथा कार्यक्रममाथि उठेका प्रश्नको जवाफ दिँदै उनले सरकारले लिम्पियाधुरासहितको नक्शा देखाउनका लागि मात्र जारी नगरिएको बताए ।

यो कुनै तमासा गरिएको होइन, देखाउनका लागि मात्र गरिएको होइन’ उनले भने ‘यथार्थमा फिर्ता ल्याउनका लागि गरिएको हो ।प्रधानमन्त्रीले तथाकथित राष्ट्रवाद देखाउन नक्सा जारी नगरिएको पनि स्पष्टीकरण दिए । ‘तथाकथित राष्ट्रवाद बोल्ने अभ्यास र प्रचलन देखिआएको भोगिआएको समयमा त्यस्तो आकलन गर्नुु पनि अनौठाने होइन’ उनले भने ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *