रातारात सोनाक्षीकाे बाहिरिए गोप्य अं*ग देखिने तस्बिर, हेर्नुहाेस

रातारात सोनाक्षीकाे बाहिरिए गोप्य अं*ग देखिने तस्बिर, हेर्नुहाेस

बलिउड अभिनेत्र सोनाक्षी सिन्हाले फिल्म‘खानदानी शफाखाना’कालागि आफूले आफ्नो करियरको सबैभन्दा कठीन सीन हेर्नुहाेस् के भन्न चाहान्छिन ।जसको पछाडि से*क्स सम्बन्धी स्लोगनका ठूला ठूला ब्यानर टाँगिएको थियो।

मैले सबै प्रकारका से*क्स कमजोरीका विषयमा कुरा गर्नुपर्नेछ। यो सीन गर्नु पहिला मलाइ धेरै लाज लागेको थियो। ’सोनाक्षीले अगाडि भनिन्–शिल्पी (दासगुप्ता) ले मलाइ उक्त सीन गर्नकालागि आत्मविश्वास दिलाउनु भयो।

उनकाे यि कुरा फिल्मले बताएकाे छ।फिल्ममा सोनाक्षी बबिता बेदी उर्फ बेबी नामकी युवतीको भूमिकामा छन्। म साइकल रिश्कामा प्रचार गर्न निस्किएकी छु। जो आफ्नो अंकलको मृ*त्युपछि उनको से*क्स क्लिनिकलाई चलाउँछिन्।सोनाक्षीका भनाइ अनुसार,जहाँ उनले बजारमा से*क्स क्लिनिकको प्रचार गर्नु थियो। ३२ वर्षीया सोनाक्षी भन्छिन्–यो मेरो करियरको सबैभन्दा मुश्किल सीक्वेन्स थियो।ebrightnepal.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *