यिनै हुन् सम्झना शाहिमाथि ब,न्दक बनाएर दु,र्वव,हार गर्ने ,यसो गरेका रहेछन्,कठै सम्झना (हेर्नुस् भिडियो )

यिनै हुन् सम्झना शाहिमाथि ब,न्दक बनाएर दु,र्वव,हार गर्ने ,यसो गरेका रहेछन्,कठै सम्झना (हेर्नुस् भिडियो )

उमेरको हिसाबमा २० बर्ष लागेकि सम्झना शाहिको गायन र बोलि अनि सुन्दरताको जो कोहि हामी फ्यान हौ ।उनी उतिकै सालिन स्वभाविकि छिन् र उनको सोझोपनले झन उनलाई सबैको चासोको बिषय बनायो ।र यततत्र सर्वत्र नै उनी सामाजिक संजालभरि नै भाइरल छिन् ।

साचै निन्दनिय र बिजोक अवस्थामा छन् राउटे समुदायहरु अझै पनि ।नत निश्चित छर छ नत खानको नै टुङ्गो छ नत उनिहरुलाई ज्ञान र सिपका कुराहरु नै सिकाइन्छ ।उनिहरु पिछडिएको पिछडियै भए । एक त यशैपनि दबिएका छन् राउटेहरु अझ उनिहरुमाथि हुने दु,र्ववहार अ,पमान हिंसाले त झनझनै उनिहरुलाई पिछाडि ढकेलिरहेको छ ।

अहिले तिनै सम्झना शाहिमाथि एक व्यक्ति जो मदिरा सेवन गरेको सहजै बोलिबाट आकलन गर्न सकिन्छ ।उनले सम्झना सहित अर्कि राउटेनिलाई ,ब,न्दक बनाएर ,ज,बर्ज,स्ती गर्न खोजेको र अनेकौ तथानामबाट पुकार्दै अपमान गर्दै हेप्दै र शरिरिका एकदमै सं,बेदनसिल अं,गहरुमा हात लगाएको र इच्छा बिपरित मोइ खाएको साथै नराम्रो व्यवहार देखाएको भिडियो अहिले भाइरल भैरहेको छ ।सोझोपनको सिकार अझै मेरा छोरा चेलि कहिलेसम्म भैदिरहनुपर्ने ।

मनुष्य को नाममा यस्ता पि,साचहरुलाई क,ठ्घरामा उब्याइ क,डा,भन्दा कडा सजाय दिन सम्बन्धित निकायसम्म जोडदार माग गर्दछौ ।कसैको स्वतन्त्रता उपर कोहि पनि छैन् ।

हेर्नुस् भिडियो सामाग्री

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *