रबि लामिछानेले करोडपतिमा जिते ६ लाख ४० हजार! थप ६ लाख ४० हजार रुपैया पनि जुटाए-भिडियो

रबि लामिछानेले करोडपतिमा जिते ६ लाख ४० हजार! थप ६ लाख ४० हजार रुपैया पनि जुटाए-भिडियो

लोकप्रिय पत्रकार रबि लामिछानेले को बन्छ करोडपतिमा ६ लाख ४० हजार रुपैया जितेका छन् । को बन्छ करोडपति कार्यक्रमबाट थप ६ लाख ४० हजार रुपैया पनि जुटाए । कार्यक्रमको प्रयोजक श्री स्टिल प्रालिले तीन लाख २० हजार र पुष्पतारा केडिया फाउण्डेशनले तीन लाख २० हजार थप सहयोग गरेपछि उनले कार्यक्रम मार्फत १२ लाख ८० हजार रुपैया जुटाए । सबैको मन मस्तिष्कमा बस्न सफल सफल निकै चर्चितमा रहेको रियालिटी सो को बन्छ करोड कार्यक्रम देश बिदेशबा धेरैले हेर्न गर्छन ।

कालिकोटको रासकोट अस्पताल स्थापनाको लागि कार्यक्रममा सहभागि भएका उनले थप सहयोग पनि प्राप्त गरेका हुन् । रासकोट नगरपालिकामा सुबिधासम्पन्न स्मार्ट अस्पताल स्थापना गर्ने उनले लक्ष्य छ । काठमाडौंमा सवारीसाधनलाई कहिलेबाट हर्न बजाउन निषेध गरिएको हो ? भन्ने प्रश्नको सहि जवाफ नआएपछि उनले गेम क्विट गरे लामिछानेले १२ लाख ५० हजारको लागि सोधिएको प्रश्नमा पुगेर गेम क्विट गरे ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *