आफ्नै छोराले बुहारीको हत्या! रगत चुहाउँदै जब आमाको कोठामा आइपुगे (भिडियो)

आफ्नै छोराले बुहारीको हत्या! रगत चुहाउँदै जब आमाको कोठामा आइपुगे (भिडियो)

घटनास्थल हेर्दा एउटा प्रहरी अधिकारीकै आङ सिरिङ हुन्छ भने सर्वसाधारणलाई कस्तो लाग्दो हो घटना हो ललितपुरको ढोलाहिटीमा भएको अञ्जना महत हत्या । प्रहरी टोली घटनास्थलमा पुग्दा उनको टाउकोकाे थोरै छाला मात्रै शरीरमा अड्किएको थियो । खुट्टाले भुइँ छोए पनि आधा शरीर खाटमै थियो । कोठामा रगतको आहाल थियो । अञ्जनामाथि कतिपटक हतियार प्रहार गरियो भन्ने लख काट्नसमेत मुस्किल छ । खुला रुपमा देखिने खत त कति हो कति !कपडा पनि अधिकांश ठाउँ काटिएका थिए । घटनास्थल पुगेका प्रहरी अधिकारीहरु आफैं प्रतिप्रश्न गर्छन्कसरी मानिस यो हदसम्म पनि जान सक्छ ?

तर प्रहरीको कामै अपराध अनुसन्धान गर्ने हो । जस्तो अवस्था भएपनि अनुसन्धान गर्नैपर्छ । त्यसैले प्रहरीले प्रारम्भिक जाँच मुचुल्का तयार पारे र लाशलाई पोष्टमार्टमका लागि पठाउने तारतम्य मिलाए । ढोलाहिटी चोकबाट एक सय मिटर पर रहेको घरमा त्यो दिन आमा पुष्पा बुहारी अञ्जना र जेठाजु उज्वल मात्रै थिए । बुबा कमलबहादुर र अञ्जनाका पति प्रज्वल विहानै काममा निस्किएका थिए ।

दिउँसो करिब साढे दुई बजेतिर उज्वल दौडिँदै आमा भएतिर आए । छोरा हल्ला गर्दै आएपछि तल्लो तलामा सुतेकी उनी ब्युझिइन् । पुलिस बोलाइदिनू परैबाट पुष्पाले आवाज सुनिन् । उनले छोराको कुरा बुझिनन् । पानी आएछ कि क्या हो भनेर सोधेँ पन उनी सम्झिन्छिन्तर जब ऊ मेरो कोठामा आयो त्यसपछिको अवस्था म कल्पना समेत गर्न सक्दिन ।रगतैरगतले लतपतिएको हातमा खुकुरी बोकेर उनी तल झरेका थिए । मैले त्यसलाई मारिदिएँ उनको भनाइलाई उद्धृत गर्दै आमा भन्छिन्पुलिस बोलाइदिनू । जब उनी बुहारीको कोठामा गइन् तब विभत्स हत्या देखिन् । लगत्तै प्रहरीलाई खबर गरियो ।शरीरमा पटकपटक खुकुरी प्रहार गर्दा न त घरमै रहेकी आमाले थाहा पाइन् न छिमेकीले । निद्रामा मस्त भएकाले आफूले केही थाहा नपाएको उनी बताउँछिन् । प्रहरीलाई खबर हुनेवित्तिकै नजिकै रहेको सीआरभी टोली पुग्यो र घटनास्थललाई घेरा हाल्यो ।palpalkakhabar.com
भिडियो

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *