नेपाल आइडल रवि ओड ! भारतका विभिन्न सहरमा धमाका प्रस्तुति, स्टेजमै उक्लिएर दर्शकहरु –हेर्नुस भिडियो

नेपाल आइडल रवि ओड ! भारतका विभिन्न सहरमा धमाका प्रस्तुति, स्टेजमै उक्लिएर दर्शकहरु –हेर्नुस भिडियो

नेपाल आइडल रवि ओडले भारतका विभिन्न सहरमा भएका सांगीतिक कार्यक्रममा आफ्नो जोडदार प्रस्तुति दिएका छन् | मुम्बईको कान्दिवली र पुनामा भएको सांगीतिक कार्यक्रममा आफ्नो प्रस्तुतिमा दर्शकहरुलाई झुमाएका छन् | बिशेष गरेर सुदूरपश्चिमेलि हरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको कार्यक्रम निकै भब्य भएको बताइएको छ | नेपाल आइडल बनेका रवि सांगीतिक कार्यक्रमकै लागि पहिलोपटक भारत पुगेका थिए |

भारतको महाराष्ट्रमा भएको कार्यक्रममा रविकै प्रस्तुति हेर्नका लागि दर्शकहरुको निकै बाक्लो उपस्तिथी रहेको थियो | रविले प्रस्तुति दिइराहादा दर्शकहरु यथास्थान र स्टेजमै उक्लिएर उफ्री उफ्री नाचेका थिए | यति सम्म कि दर्शक हरुको यो माहोललाई सम्हाल्न आयोजकलाई निकै हम्मे हम्मे परेको थियो | नेपाल आइडलको वर्ल्ड टुर अन्तर्गत विभिन्न देशमा भएका सांगीतिक कन्सर्टमा सहभागिता जनाइसकेका रवि यतिबेला देश बिदेशका विभिन्न कार्यक्रममा निकै ब्यस्त देखिएका छन् | नेपाल आइडलका सबै बिजेताहरुलाई विभिन्न कार्यक्रममा आफ्नो प्रस्तुति दिनका लागि भ्याई नभ्याईको अवस्था छ |

हेर्नुस यो भिडियो

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *