रेशमको ठाउँमा नेकपाको ठेकेदार वा भाञ्जा भए फैसला के हुन्थ्यो ?लेखक संग्रौला

रेशमको ठाउँमा नेकपाको ठेकेदार वा भाञ्जा भए फैसला के हुन्थ्यो ?लेखक संग्रौला

काठमाडौं, फागुन । राजनीतिक विश्लेषक, लेखक तथा साहित्यकार खगेन्द्र संग्रौलाले जिल्ला अदालत कैलालीले टीकापुर घटनामा रेशम चौधरीसहित ११ जनालाई जन्मकैदको सजाय सुनाएपछि व्यंग्य सहितको ट्वीट गरेका छन् ।

उनको ट्वीट यस्तो छ, ‘रेशम चौधरीलाई चुनाव लड्न दिने यही राज्य, निर्वाचन आयोग । कांग्रेस एमालेलाई हराउदै अत्यधिक मतले जिताउने यही राज्यका मतदाता । र जन्मकैद सुनाउने पनि यही राज्यको अदालत । कस्तो बिडम्बना । रेशमको ठाउँमा डबल नेकपाको कुनै ठेकेदार, बिचौलिया वा भाञ्जा भए फैसला के हुुँदो हो ।

रेशम चाैधरीलाई चुनाव लड्न दिने यही राज्यकाे चुनाव अायाेग,कांरेस,एमाले,माअाेवादीलाई हराउँदै अत्यधिक मतले जिताउने यही राज्यका मतदाता,जन्मकैद सुनाउने यही राज्यकाे अदालत।हैट् विडम्बना! रेशमका ठाउँमा नेकपा डबलकाे कुनै ठेकदार,बिचाैलिया वा भान्जाे भएकाे भए फैसला के हुँदाे हाे मान्यवर?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *