रबिन्द्र अधिकारीको मृत्युलाई गीत बनाउने गायक मिडियामा

रबिन्द्र अधिकारीको मृत्युलाई गीत बनाउने गायक मिडियामा

केहि दिन अगाडी हेलिकप्टर दुर्घटनामा मृत्यु बहन गर्नु भएका पर्यटन मन्त्री रबिन्द्र अधिकारीको बारेमा गीत बनाएर गाउने गायक हेमन्त रसाईली कान्छा पहिलोपटक मिडियामा देखिएका छन।धेरैले खोजेपछि उनि पहिलोपटक मिडियामा देखिएका हुन्।पत्रकार कमल सरगमले लिएको बिशेष कुराकानीमा उनि आफु चिन्तित रहेको देखिन्थे।

देशका लागि केहि गरौ भन्ने सोच बोकेका हेमन्तले केहि समय अगाडी पशुपति शर्माले बजारमा ल्याएको लुट कान्छालाई समर्थन गरेर गीत बनाएका थिए उनि उक्त गीतबाट भाइरल भए पछि फेरी उनले हेमन्त रबिन्द्र अधिकारीको घटनाको बिषयमा गीत बनाएर गाउँन बाध्य भएका थिए उनले गाएको उक्त गीत यो बेला युटुबको ट्रेनिङको शिर्ष स्थानमा रहेको छ।
ताप्लेजुङमा बुधबार भएको एयर डाइनेस्टीको हेलिकप्टर दुर्घटनामा संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्ययन मन्त्री रवीन्द्र अधिकारीसहित सातैजनाको मृत्यु भएको छ ।
दुर्घटनामा ज्यान गुमाउनेहरु
रविन्द्र अधिकारी : मन्त्री संस्कृति पर्यटन तथा नागरिक उड्ययन, आङछिरिङ शेर्पा : अध्यक्ष यति एयरलाइन्स, वीरेन्द्रप्रसाद श्रेष्ठ उपमहानिर्देशक नेपाल नागरिक उड्ययन प्राधिकरण, अर्जुनकुमार घिमिरे : मन्त्री अधिकारीका पिएसो, युवराज दाहाल : प्रधानमन्त्री कार्यालयका सल्लाहकार, धुब्रदास भोछिभया : इन्जिनियर नेपाल नागरिक उड्न प्राधिकरण, हेलिकप्टर क्याप्टेन : प्रभाकर केसी मृत्यु भएको भएको छ ।

हेरौ उनि संग गरिएको एक बिशेष कुराकानी :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *