विजेता रवि ओड अस्पतालबाट डिस्चार्ज: खास के भएको थियो ?

विजेता रवि ओड अस्पतालबाट डिस्चार्ज: खास के भएको थियो ?

काठमाडौं: धेरै जस्तो सामाजिक संजालमा अपडेट भइरहने नेपाल आइडल रवि ओड केहि दिन देखि अपडेटमा थिएनन । तर रवि बिरामी रहेकाे खबर जानकारीमा आएकाे छ । एक महिने लामो अष्ट्रेलियाको टुर सकेर स्वदेश फर्केका रविलाई एक्कासी छातीको समस्या आएको थियो ।

छाती दुखेर समस्या भएपछि अस्पताल भर्ना भएका नेपाल आइडल २ का विजेता रवि ओड अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका छन्। स्पाइनल ट्युमरको सफल शल्यक्रिया भएपछि उनी आइतबार विएण्डवी अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका हुन्। उनको शल्यक्रिया एक हप्ता अगाडि भएको थियो।

छाती दुखेर अस्पताल पुगेका ओडको एमआरआइपछि स्पाइनल कर्डमा समस्या भएको थाहा भएको थियो। कर्डमा ट्युमर रहेको पाइएपछि उनलाई अस्पतालका डाक्टरहरूले शल्यक्रिया गर्नुपर्ने सल्लाह दिएका थिए। रविको स्पाइनल ट्युमरको शल्यक्रिया गर्न करिव तीन घण्टा लागेको थियो । अहिले उनकाे स्वास्थ्य अवस्थामा सुधार भएकाेे छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *