टुँडीखेलमा अन्तिम श्रद्धाञ्जली: सबैका आँखा बाट आशु

टुँडीखेलमा अन्तिम श्रद्धाञ्जली: सबैका आँखा बाट आशु

काठमाडौँ, १७ फागुन । बुधवार हेलिकप्टर दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका सातै जनाको शव शुक्रवार विहान अन्तिम श्रद्धाञ्जलीका लागि टुँडीखेलमा राखिएको थियो । हेलीकप्टर दुर्घटनामा पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री रवीन्द्र अधिकारीसहित सात जनाको मृत्यु भएको थियो ।

काठमाडौँबाट तेह्रथुमको चुहानडाँडामा विमानस्थलको सम्भाव्यता अध्ययनका लागि पुगेको मन्त्री अधिकारीसहितको टोली कार्यक्रम सकेर पाथीभरा हुँदै काठमाडौँ फर्किने क्रममा बुधबार ताप्लेजुङको दारेभीरमा हेलिकप्टर दुर्घटना हुँदा सबैको निधन भएको थियो । दुर्घटनामा निधन भएका सबैको शव हिजो अपराह्न काठमाडौँ ल्याई श्रद्धाञ्जलिका लागि अहिले टँुडिखेलमा राखिएको हो ।

श्रद्धाञ्जलीका लागि टुँडीखेल पुगेका आफन्त, शुभचिन्तक लगायत भिभिआइपीहरु निकै भावुक र मर्माहत देखिन्थे । आफन्तहरु भावविह्वल भएको दृष्यले सबैको मन रुवाउँथ्यो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *