चर्चित गायक प्रमोद खरेलको ‘यो गोप्य कुरा’ले नेपालीको जित्यो मन, छोटो समयमै १० लाख भ्युज

चर्चित गायक प्रमोद खरेलको ‘यो गोप्य कुरा’ले नेपालीको जित्यो मन, छोटो समयमै १० लाख  भ्युज

काठमाडौं । प्रमोद खरेल सांगीतिक क्षेत्रको चर्चित र लोकप्रिय नाम हो । उनका हरेक गीत दर्शक र स्रोताले मन पराउँदै आएका छन् । शालिन स्वभावका गायक प्रमोदको हरेक गीतले दर्शकलाई सजिलै छुने र मन जित्ने गरेको छ । यसैक्रममा दुई हप्ता अघि सार्वजनिक गरिएको उनको अर्काे गीतले दर्शक र स्रोताको मन जितेको छ । उनको ‘यो कुरा गोप्य’ गीतले दुई हप्तामै १० लाख भन्दा बढी युट्युबमा भ्युज पाएको छ । २५ हजार लाइक पाउँदा अधिकांश दर्शक र स्रोताको सकारात्मक प्रतिक्रिया पाएका छन्, गायक प्रमोदले ।

एक नारायण भण्डारीको शब्द सृजना रहेको ‘यो कुरा गोप्य’ प्रमोदको एकल स्वर रहेको छ । जसमा संगीत भरेका आशिष अविरलले । शान थापाले निर्देशन गरेको सो गीतको भिडियोमा नायक नाजीर हुसेन, एलिसा राई र प्रमोद खरेलको अभिनय रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *