चिकित्सक र स्वास्थ्यकर्मीको हुर्मत लिने कार्कीलाई चर्को जनदबाबपछि प’क्राउ

चिकित्सक र स्वास्थ्यकर्मीको हुर्मत लिने कार्कीलाई चर्को जनदबाबपछि प'क्राउ

४ जेठ,काठमाडौँ। शुक्रबार नागढुंगामा प्रहरीअघि बीच सडकमा चिकित्सक र स्वास्थ्यकर्मीको हुर्मत लिने उत्तम कार्की पक्राउ परेका छन । गुण्डागर्दीको शैलीमा प्रहरीकै अघि चिकित्सक र स्वास्थ्य’कर्मीको हुर्मत लिने कार्की चर्को जनदबाबपछि आइतबार पक्राउ परेका हुन । महानगरीय प्र’हरी परिसर काठमाडौँका प्रमुख श्याम ज्ञवालीलेले कार्कीको पक्रा’उको पुष्टि गर्दै कारबाहीको प्रक्रि’या अघि बढाएको बताएका छन ।

प्रमुख ज्ञवालीले भने ‘चिकित्सक र स्वास्थ्यकर्मीलाइ दुर्व्यवहार गर्ने युवकलाई नियन्त्रणमा लिएका छौं । आवश्यक कारबाही गर्छौ । गृहमन्त्रालयले नै यसलाइ गैरकानुनी भन्दै कारबाहीका लागि प्रह’रीलाइ अनुरोध गरेको थियो । दूर्व्यवहार गरेर भिडियो बनाउने कार्कीको समाजिक सञ्जालमा चर्को बिरोध भैरहेको छ । dainiki.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *