चर्चित मोडल तथा निर्देशक दिनेश ठकुल्लाको निर्देशनमा छिन छिन चुरा ( भिडियो सहित)

चर्चित मोडल तथा निर्देशक दिनेश ठकुल्लाको निर्देशनमा छिन छिन चुरा ( भिडियो सहित)

काठमाडौं,२४ पौष । नेपाली गीत संगितका चर्चित मोडल तथा निर्देशक दिनेश ठकुल्लाको निर्देशनमा नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । उनको छिन छिन चुरा बोलको गीत सार्वजनिक भएको हो। उक्त म्युजिक भिडियो गित Highlights नेपालको आधिकारिक युट्यूब च्यानलमार्फत सार्वजनिक भएको हो ।

गीतमा शब्द /संगीत गोविन्द वलिको रहेको छ भने गितको म्युजिक भिडियो जनक अधिकारीले खिचेका हुन भने एरेन्ज पनि अधिकारी आफैले गरेका हुन् ।
पछिल्लो समयमा यता धेरै गितमा अभिनय गरिसकेका ठकुल्लाले साङगितिक क्षेत्रमा लगातार सक्रिय भएर आज भोलि निरन्तर नेपाली फिल्म सुटिङमा ब्यस्त छन् ।
गायक अश्बिन चन्दको स्वरमा रहेको गीतमा मनिशा बस्ने, गंगाराम बुढाथोकी, अमृत लामा , नविन थापा ओम मगरको दमदार अभिनय देख्न सकिन्छ ।उक्त भिडियोको सम्पादन राज कार्की र कोरियोग्राफर अर्मित लामाले गरेको हुन र बजार ब्यबस्थापन करण फिल्मस् प्रोडक्सन गरेको हो भने म्युजिक भिडियोको निर्माण जेशिका Entertainment गरेको हो ।

भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *