काउलि बुढीको नया दोहोरी गीत सार्वजनिक (भिडियो)

काउलि बुढीको नया दोहोरी गीत सार्वजनिक (भिडियो)

काठमाडौं।नेपाली गीत संगीतको बजारमा बिभिन्न गीतहरु आउने क्रम जारि छ। यसै क्रममा प्रसन्न म्युजिक प्रा.लिको प्रस्तुतिमा सहारा के.सी र रतन बुढा क्षेत्रिको लोक दोहोरी गीत ‘आफुलाई भन्दा बढी माया तिमीलाई नै गर्छु’ सार्बजनिक भएको छ।प्रसन्न म्युजिक प्रा.लिको आफ्नै युटूब च्यानल मार्फत बजारमा आएको छ।

रतन बुढाले शब्द संकलन गरेका छन् भने दीप सगरको संगीत संयोजन रहेको छ। सोहि गीतमा लोकप्रिय गायक रामजी खांड र लोक गायिका सन्ध्या बुढाको जादुमय आवाज रहेको छ। सुरज रेग्मी र निर्मलाको दमदार अभिनय रहेको सोहि गीतलाई पछिल्लो समयका ब्यस्त निर्देशक पवन परियारले निर्देशन गरेका हुन् भने छायांकन नवराजले गरेका छन्। यस गीतको सम्पादन प्रविन रेशमीले गरेका हुन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *